więcej zysku z Twoich środków

Biuro księgowe Poznań ikona nieskonczonosci

Biuro księgowe Poznań

Biuro księgowe Poznań, jako oddział Kancelarii Rachunkowej Figures, zapewnia współpracę jedynie z biegłymi rewidentami i certyfikowanymi księgowymi, posiadającymi świadectwa wydane przez Ministerstwo Finansów. Dzięki temu nasi klienci mają gwarancję rzetelnej obsługi, w wysokiej jakości.


Co więcej, Krajowa Izba Biegłych Rewidentów nadała Kancelarii Rachunkowej Figures, uprawnienia do badania sprawozdań finansowych, o nr ewidencyjnym 3061.

Wykorzystanie nowoczesnych narzędzi

W swoim działaniu opieramy się na indywidualnym podejściu do klienta oraz dostarczaniu aktualnych i wiarygodnych informacji finansowych. Nasze biura rachunkowe osiągają taki efekt, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom informatycznym i organizacyjnym. Dzięki temu gwarantujemy sprawną komunikację i wymianę informacji oraz stały wgląd w bieżącą sytuację finansową, niezależnie od tego, z którego oddziału biura księgowego Figures korzystają nasi klienci.

Każdy klient biura księgowego Figures, ma zapewniony bezpłatny dostęp do elektronicznego obiegu dokumentów, dzięki czemu możemy obsługiwać firmy z całego kraju.

Nasze biuro rachunkowe w Poznaniu, tak jak pozostałe oddziały, w przypadku każdego klienta, stosuje politykę najwyższej jakości usług, dzięki ciągłej współpracy merytorycznej z doradcami podatkowymi oraz radcami prawnymi.

Usługi rachunkowe w Poznaniu na najwyższym poziomie

Usługi świadczone przez biuro księgowe Figures w Poznaniu, charakteryzują się rzetelnością oraz najwyższymi standardami etycznymi.

Oddział biura rachunkowego Poznań, oferuje następujące usługi:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • pełen outsourcing księgowy,
  • obsługę kadrowo – płacową,
  • pełną księgowość,
  • opracowywanie dokumentacji wewnętrznej,
  • doradztwo i opinie.

Na bieżąco śledzimy obowiązujące przepisy oraz orzeczenia w zakresie prawa podatkowego. Dzięki temu z biurem księgowym Figures Poznań, mają Państwo gwarancję sprawnego i bezpiecznego rozliczania z fiskusem.