więcej zysku z Twoich środków

Biuro księgowe Poznań ikona nieskonczonosci

Księgowość Grup Kapitałowych Poznań

06/07/2015

Szukasz kancelarii prowadzącej rachunkowość grup kapitałowych? Poznań, gdzie mieści się nasze biuro, to prężnie rozwijające się miasto, w którym nie brakuje dużych podmiotów gospodarczych. Jeśli Twoja firma do nich należy i poszukujesz usług takich, jak skonsolidowane sprawozdanie finansowe czy okresowy raport, to idealnie trafiłeś!

Sprawozdanie finansowe zgodnie z prawem

Biuro rachunkowe Figures prowadzi księgowość grup kapitałowych oraz sporządza sprawozdania finansowe spółek i firm w oparciu o wszystkie obowiązujące standardy m.in. przepisy ustawy o rachunkowości, MSFF czy światowe standardy HB II, US GAAP. Sprawozdania powstają także także na podstawie przepisów wymaganych przez przepisy giełdowe, w zgodzie z dyrektywami dotyczącymi rynków kapitałowych.

Jedno biuro rachunkowe – wiele korzyści

Korzystając z oferty Figures nie tylko przyspieszą Państwo proces przetwarzania informacji finansowej, ale także usprawnią obieg dokumentów w firmie. Wybór na naszej kancelarii rachunkowej to gwarancja terminowości – także, jeśli chodzi o sprawozdanie skonsolidowane. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!